3 BOYUT SİGORTA

3Boyut Sigorta Aracılık Hizmetleri  2013 yılında Gökhan Özen tarafından kurulmuştur. trafik, kasko, sağlık sigortaları, iş yeri sigortaları, yangın, konut sigortaları ve bireysel emeklilik  branşlarında hizmet vermekteyiz. Şirket kurucumuz Gökhan Özen 12 yıl sigorta şirketlerinde çeşitli pozisyonlarda  çalıştıktan sonra 3Boyut Sigorta Aracılık Hizmetleri’ni kurmuştur. 1979 Tokat doğumlu olan Gökhan Özen, Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

Sigortadelisi.com internet sitesinden online teklif ve telefonda satış hizmetleri vermekteyiz. En uygun fiyat garantisi ile kaliteden ödün vermeden müşterilerimize hizmetimizi sürdürmekteyiz.

VİZYON

Sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği ve her müşterinin kolay ulaşabileceği  acente olmak.

MİSYON

Sektöre yön vererek, sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile şirket değerimizi arttırmak, sahip olduğumuz bilgi birikimini, güvenilir hizmet anlayışını, yenilikçi bakış açısıyla sürekli geliştirmek, yarattığımız değerlerle müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için tercih edilen bir acente olmak.